Party ALT+TRANCE se opět rozjede letos v květnu!

Posted in Partyinfo

Akce s názvem ALT+TRANCE si za několik málo let svého působení získala řadu fanoušků EDM, byla nominována na nejlepší klubovou akci roku 2013 i 2014 a letos se dočkáme její již 4. edice! Místo konání se oproti minulosti nemění - pořadatelé se shodli na tom, že plzeňský klub PH+ je pro tuto událost doslova "domácím prostředím" a nehodlají ho opustit ani tentokrát. Na květen jsme si pro vás připravili něco hodně speciálního a přineseme vám stejně jako na předešlých edicích i nyní perfektní zážitek!

3 zahraniční headlineři a dohromady 13 DJs obsadí 2 stage v prostorách jednoho z nejlepších klubů v celých západních Čechách a to je jen začátek toho, na co se už pomalu může začít těšit každý fanoušek trancu! Po zkušenostech z předchozích edic si plzeňský klub PH+ vydobyl své místo mezi českými kluby, které se nebojí podpořit tu správnou hudbu. V minulých letech jste se na našich akcích dočkali jmen jako Mark Sixma, Mark Sherry, Estiva nebo Wezz Devall – koho Plzeň přivítá tentokrát?

Na více informací se můžete těšit v průběhu následujících týdnů na FB stránce ALT & TRANCED EVENTS (https://www.facebook.com/ALTplusTRANCEevents) či na oficiální FB události (www.facebook.com/events/417178945105102).

Pořadatelé slibují odhalit kompletní line-up obou stagí do konce dubna.

Chybět nebudou ani soutěž o setkání s hlavními hvězdami, řada hudebních překvapení, drobné vychytávky přímo na akci a řada dalších věcí, které vám přinesou nezapomenutelnou a jedinečnou noc!

Těšíme se na vás!

Tým ALT & TRANCE EVENTS

 

 

 

 

Sdílet příspěvek

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
COM_JFBCONNECT_LOGIN_POPUP