• Da Moon není jen nejoblíbenější západočeský DJ podle anket Best Of West 2009 a Dance Music Awards 2007, 2008, ale především člověk dlouho setrvávající a pilně se věnující české taneční scéně, kde se snaží budovat základy pro budoucí generace.

  V současné době Da Moon působí také jako redaktor informačního portálu NUbreed.cz a člen bookingu. Veškerý volný čas tráví ve svém studiu, kde se věnuje nejen tvorbě hudby, ale také přípravám nových projektů, rádiovému pořadu a produkci akcí.

  Oficiální web: www.djdamoon.com


  Technické požadavky: 2 x Pioneer CDJ-1000 + Pioneer mix DJM-800, místo pro efektor (rozměr jako laptop) a 1 zásuvka

 • „A varied dj mix of energetic tech-house to techno with expressive basslines and minimal / progressive / electro sounds, few tracks spiced with vocals, original tracks edits and remixes... this is Soundjet!"

  „Pestrý dj set energických tech-house až techno tracků s výraznou basovou linkou a minimal / progressive / electro zvuky, jemně okořeněný vokály, originální vlastními edity a remixy... to je Soundjet!"

  Podrobnější profil pouze pro promotéry a na vyžádání.

  Oficiální web: www.djsoundjet.com


  Technické požadavky: 2 x Pioneer CDJ-1000 + mix Pioneer DJM-800

 • Jméno Jay Beck reprezentuje nastupující generaci DJs. Není však žádným nováčkem, na scéně se pohybuje už od roku 2005. Díky každodenní píli a obrovskému nadšení pro věc se zanedlouho objevily i první úspěchy - rezidentní noc v sušické Sokolovně, klubu K2 v Českých Budějovicích nebo časté hraní v pražské Roxy či Duplexu. Získané zkušenosti tento DJ zúročuje jak ve vlastní produkci, tak v tzv. Beckstyle.

  "Beckstyle", to je samotnými fanoušky originálně nazvaný Jayův styl hraní. Je to směs moderního zvuku techna, progressive i electra, prezentovaná Jayovým osobitým a akčním pojetím podání.

  Oficiální web: www.jaybeck.eu


  Technické požadavky: 2 x Pioneer CDJ-1000 + mix Pioneer DJM-800 + 2 x gramo Technics, místo pro laptop (notebook) a 2 volné zásuvky

Jak funguje NUbreed.cz Booking? (5 FAQ) 

Na jakém principu fungujeme. Jakou mediální podporu má akce s našimi DJs? Jak postupovat když si chcete zabookovat DJe? Je možné kontaktovat přímo DJs nebo pouze přes booking managera? Připravili jsme pro Vás stručný přehled formou 5-ti otázek a odpovědí (FAQ).

1. Co přináší NUbreed.cz Booking pro DJs, akci na které vystupují a promotérům?


NUbreed.cz Booking poskytuje podporu vybraným DJs a live actům, kteří se aktivně podílí na rozvoji taneční scény formou redakční činnosti pro NUbreed.cz. Podporu automaticky získávají i akce na kterých tito DJs vystupují. Podpora je formou mediální kapmapně ZDARMA (viz níže).

2. Je možné kontaktovat přímo DJs?


Ano, protože fungujeme na principu tzv. neexkluzivního zastupování. Kontaktovat lze tedy přímo DJs, níže zmíněná mediální podpora zůstává a neplatí se žádné booking fee. Kontakty na jednotlivé DJs najdete v jednotlivých profilech.

3. Jakou mediální podporu má akce s NUbreed.cz DJem?


Každá akce na které vystupuje námi podporovaný umělec získává automaticky mediální podporu formou:

• velký MEGABANNER 992x100px (na 2 až 4 týdny)
• horní klasický banner 468x60px (na 2 až 4 týdny)
• tiskové zprávy, rozhovory a soutěže (neomezenou dobu před akcí)

Pozn. Rozsah 2-4 týdny záleží na konkrétní dohodě, pro akce s 2 DJs z NUbreed.cz Bookingu jsou to vždy 4 týdny. Zveřejnění zajišťuje ten, přes koho byl booking sjednán (manager / DJ). Více o reklamě na NUbreed.cz najdete ZDE

4. Jak je to s platbou?


Pokud není dohdnuto jinak, platí se záloha za cestu při spuštění reklamní podpory akce (nasazení bannerů). Zbytek honoráře se vyplácí před začátkem vystoupení.

5. Co mám udělat pokud chci být pod křídli NUbreed.cz Bookingu?


NUbreed.cz Booking poskytuje podporu vybraným DJs a live actům především z regionu naší primární působnosti (západní a jižní Čechy), kteří se aktivně podílí na rozvoji taneční scény formou redakční činnosti pro NUbreed.cz. Pokud se chcete zapojit neváhejte nás kontaktovat s vaším návrhem zapojení se.

 

Těšíme se na spolupráci
NUbreed.cz Booking

COM_JFBCONNECT_LOGIN_POPUP