PODMÍNKY POUŽÍTÍ

UPOZORNĚNÍ:

PŘED POUŽITÍM TĚCHTO INTERNETOVÝCH STRÁNEK ČTĚTE POZORNĚ PODMÍNKY POUŽITÍ.

POUŽITÍM TĚCHTO STRÁNEK SOUHLASÍTE S DOLE UVEDENÝMI PODMÍNKAMI. POKUD  S TĚMITO PODMÍNKAMI NESOUHLASÍTE, OPUSŤTE PROSÍM TENTO WEB!

POPŘENÍ ODPOVĚDNOSTI

  1. MATERIÁLY (VČETNĚ DATOVÝCH ZDROJŮ) A INFORMACE OBSAŽENÉ NA TOMTO WEBU JSOU DODÁVÁNY BEZ JAKÉKOLIV ZÁRUKY, VČETNĚ ZÁRUKY PRODEJNOSTI, ZPŮSOBILOSTI KE SPECIFICKÉMU POUŽITÍ NEBO PORUŠENÍ DUŠEVNÍCH VLASTNICKÝCH PRÁV.

  2. NUBREED.CZ, JEHO DODAVATELÉ NEBO TŘETÍ STRANY UVEDENÉ NA TOMTO WEBU NEJSOU V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ZODPOVĚDNÍ ZA ŠKODY (BEZ JAKÉHOKOLIV OMEZENÍ ZA ZTRÁTU VÝDĚLKU, ZTRÁTU DAT NEBO PŘERUŠENÍ ČINNOSTI) ZAPŘÍČINĚNÉM POUŽITÍM, NEMOŽNOSTÍ POUŽITÍ NEBO NÁSLEDKY POUŽITÍ TOHOTO WEBU A WEBŮ PŘIPOJENÝCH, STEJNĚ TAK JAKO MATERIÁLŮ, INFORMACÍ NEBO SLUŽEB, OBSAŽENÝCH NA TOMTO NEBO PŘIPOJENÉM WEBU, POCHÁZEJÍCÍCH Z PORUŠENÍ GARANCÍ, SMLUVNÍCH DOLOŽEK, ZAKÁZANÝCH ČINNOSTÍ NEBO JINÝCH PRÁVNÍCH NOREM, A TO I V PŘÍPADĚ, ŽE NUBREED.CZ BUDE VĚDĚT O PŘÍPADNÝCH ŠKODÁCH, PŘÍPADNÝCH NÁKLADECH NA ODSTRANĚNÍ ŠKOD, NA OPRAVY NEBO ZMĚNY NA ZAŘÍZENÍ NEBO DRŽENÝCH DATECH ZAVINĚNÝCH POUŽITÍM MATERIÁLŮ, INFORMACÍ NEBO SLUŽEB UMÍSTĚNÝCH NA TOMTO WEBU. TYTO ŠKODY JDOU ZCELA K TÍŽI UŽIVATELE. POKUD MÍSTNÍ LEGISLATIVA PŘEDPOKLÁDÁ VYLOUČENÍ NEBO OMEZENÍ ŠKOD NEBO NÁSLEDNÝCH ŠKOD, NORMA UVEDENÁ V TOMTO PARAGRAFU NENÍ PLATNÁ.

  3. NUbreed.cz popírá bez jakéhokoliv omezení veškerou odpovědnost za jakoukoliv ztrátu nebo poškození kteréhokoliv druhu, včetně jakýchkoliv přímých, nepřímých, náhodných či následných škod, k nimž může dojít používáním těchto webových stránek nebo přístupem na ně. Dále pak popíráme veškerou odpovědnost za jakékoliv pozměňování prováděné neoprávněnými třetími stranami nebo za případné použití počítačového systému návštěvníka třetími stranami.

  4. Informace, poskytované na těchto webových stránkách, jsou určeny pouze pro účely obecného informování. NUbreed.cz nečiní žádné prohlášení o vhodnosti, spolehlivosti, disponibilitě, přesnosti a úplnosti informací, obsažených na těchto webových stránkách, za jakýmkoliv účelem. Zároveň NUbreed.cz nečiní žádná prohlášení ani záruky ohledně obsahu jakýchkoliv informací, obsažených na odkazovaných stránkách.

REDAKCE A PODMÍNKY PUBLIKOVÁNÍ

Chcete-li na webu NUbreed.cz zveřejnit informaci o Vámi připravované akci, stačí když Vaše tiskové zprávy nebo PR materiály zašlete na email:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


UPOZORŇUJEME, že budeme publikovat pouze info o akcích, jejichž leták bude obsahovat logo serveru NUbreed.cz, pokud nebude domluveno jinak.

Reklama na NUbreed.cz

Chcete si domluvit reklamu pro Vaši akci, festival nebo koncert na serveru NUbreed.cz? Kontaktujte nás prosí­m na emailové adrese uvedené níže. Navrhneme pro Vás reklamu šitou přímo na míru Vašim požadavkům.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


formáty bannerů

Pro navrhovanou reklamní kampaň nám můžete zaslat již připravené reklamní bannery nebo vám tyto bannery můžeme sami připravit (tato služba není standardní a je nutné se na ní domluvit předem v dostatečném časovém předstihu). Pro reklamu na NUbreed.cz musí být zaslané bannery v následujících velikostních formátech:

  • BANNER 760 x 77 pixelů (umístění v horní pozici pod hlavní nabídkou)
  • KOSTKA 230 x 230 pixelů (umístění v pravém informačním sloupku)

Uvedené velikosti bannerů jsou přímoúměrné standartním velikostem bannerů. V případě zaslání banneru ve větším rozlišení, bude tento banner zmenšen bez poměrových deformací. Podporované grafické formáty zasílaných reklamních bannerů: *.JPG, *.PNG, *.GIF, *.SWF

 

COM_JFBCONNECT_LOGIN_POPUP